Pokazywanie postów oznaczonych etykietą missalunia12345. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą missalunia12345. Pokaż wszystkie posty

wtorek, 29 stycznia 2013

Make-up dla jasnej karnacji

Witam,dzisiaj zaproponuje Wam makijaż dla jasnej karnacji.Jest on w kolorach zieleni i jest bardzo prosty w wykonaniu.
Make-up został wykonany na mojej doll :)
1.Malujemy całą powiekę najciemniejszym cieniem(2x*warstwy)UWAGA!Jeśli nie mamy tego cienia pomiń ten punkt.
2.Przednią część oka pomaluj jaśniejszym cieniem z DOT(jeśli nie masz zielonego cienia z SA, to pomaluj z DOT całe oko)[2x]
3.Naj jaśniejszym cieniem z DOT malujemy kawałek części przedniej oka.[1x]
4.Białym cieniem z DOT malujemy tak jak na obrazku końcówkę powieki.
5.Malujemy usta zieloną szminką z LUXE[1x]
6.Wybieramy fryzurę według własnego uznania.
GOTOWE!
Podoba się make-up?Macie pomysł na kolejny?

PS Jutro zaczynam robić metamorfozy,możecie zgłaszać się w zakładce METAMORFOZY.
ALEKS

niedziela, 30 grudnia 2012

~"Biało-Niebiescy"♥~Make-up

Witajcie!Przepraszam,że nie pisałam tak długo,ale zastanawiałam się czy dalej będę tu pisać,skoro blog upada.Jednak właścicielka postanowiła go reaktywować,więc wracam :] .Co do makijażu jest on zrobiony w barwach AZSu Koszalin♥.Byłam wczoraj w Sopocie na meczu Biało-Niebieskich i...klapa,ale trudno się mówi i"płynie się dalej"(jak to było w Nemo).Na końcu posta czeka niespodzanka,serdecznie zapraszam do zobaczenia makijażu.


Jeśli zdjęcie za małe,wystarczy kliknąć~magicznie się powiększa :D
1.Czarnym cieniem malujemy tak jak na obrazku powiekę oka.2 warstwy.
2.Niebieskim cieniem nakładamy tak jak w przypadku czarnego cienia.Jedna warstwa wystarczy.
3.Czas na biały cień.Przednią część powiki oka malujemy białym cieniem.Jedna warstwa.
4.Czarnym cieniem zamalowujemy dwa kolory.Jedna warstwa.
5.Szarym cieniem malujemy miejsce gdzie był biały.Jedna warstwa.
6.Niebieskim cieniem malujemy w miejsce poprzedniej niebieskiej warstwy.Jedna warstwa.
7.Czarny cień nakładamy pod czarną kreską.Jadna warstwa.
GOTOWE!
I teraz niespodzanka,tak na powitanie;]Odpowiadacie na pytnie i wygrywacie.Nagroda to 100sm.Dwie osoby wygrają po 50 sm(zalęzy ile osób się zgłosi).Następujące pytanie to:Jaki jest mój ulubiony klub koszykarski?(odpowiedź w wstępie:]).

Pozdraiam i do następnego makijażu Aleks.

piątek, 14 grudnia 2012

~Ostatni outfit.

Po tytula można poznać,że to już ostatni mój outfit na blogu,ale spokojne nie odchodzę z tąd..,ogólnie narazie nie mam zamiaru.Idę od komputera,głowa mi pęka w szwach...
Kupiłam taki sweterek Chanel za 40 sd i nie wiem co z nim zrobić.Potrzebuje pomocy!Zróbcie stylizacje mojej dolki z owym sweterkiem,a dostaniecie nagrodę(w postaci sm).Macie czas do 17.12!(prace linkować pod tym postem).
I oczywiście kupiłam te cudne fioletowe platformy<3

Bluzka-Basics
Narzutka-NN
Spódnica<3-Dior
Kopertówka-NN
Platformy<3-RiO


Pozdrawiam Aleks.

sobota, 8 grudnia 2012

Pomysł na make-up z TRANSFORM

Witam Was ponownie!Tym razem pokaże jak zrobić make-up z Transform,najnowszej kolekcji.Według mnie admini pomyśleli o u osobach,które mają doll o ciemnej karnacji i dali świetne pomadki,pudry oraz cienie(z reszty nie korzystam).Może i drogo tam jest,ale warto wydać więcej stardollarów na ładne kosmetyki :]
1.Nakładamy na całą powiekę szary cień(3 warstwy).
2.Zamolowujemy większą część oka,fioletowym cieniem(2 warstwy).
3.Malujemy usta ciemno-czerwoną pomadką(jedna warstwa).
4.Czerwoną kredką malujemy górną wargę.
5.Dodajemy czerwony puder.Pudrujemy jak na obrazku.
GOTOWE!
Makijaż jest idealny do ciemnej karnacji.

Pozdrawiam Aleks.

środa, 5 grudnia 2012

~HOT OR NOT~

Dzisiaj czas na kolejne HoN(deko opóźnione,dlatego przepraszam).Miałam kolejny raz wrzucić outfit,ale jak to ja zrobię Hot or Not,bo outfity chyba już się znudziły,prawda?;]
A więc użytkowniczki:wikipet201 oraz karolcialeee .

wikipet201
Jedyne rzeczy,które mnie się podobają to blazer i spodnie.Buty wyglądają tandetnie ja i bransoletka.Muszę przyznać,że złoto z brązem ładnie razem wygląda i masz za to plus.Dałabym HOT,ale ta twarz,make-up,fryzura do mnie nie przemawia.NOT


karolcialeee
Góra stylizacji OK.Spodnie i buty są z innej bajki.Nie wiem czy chciałaś zrobić letnią czy elegancką stylizacje.Twarz oraz włosy są ładne,ale moja ocena to NOT przykro mi.

A może według Was jest innaczej?Jake dalibyście oceny?

Aleks.

sobota, 1 grudnia 2012

Outfit~20~21

Dzisiaj mam dla Was,aż dwa outfity!Co tu się będę rozpisywać,nie mogę sie doczekać jutra!(wielkie derby pomorza się szykują):]Jeden jest w kolorach czerni,a drugi taki mieszany.Zapraszam do obejrzenia.

Tu mój dzisiejszy outfit

Kurtka-Miss Sixty/sp
Top<3-RiO/sb(za jedyne 26 sd!)
Szorty<3-Sonia Rykiel/sp
Bransoletki-RiO/sp
Rajstopy-nn
Torebka<3-Archive/sp
Buty1-nn
Buty2-Fallen Angel/sp
Makijaż w odcieniach zieleni,czerwonego oraz szarego.Nigdy tych darmowych butów nie używałam i myślałam,że są beznadziejne i tylko zabierają miejsca w wirtualnej szafie,a jedna się przydały.I teraz kolejny outfit tym razem bez nazwy sklepów itd.,po raz kolejny dodałam tą spódnicę z Dior w Starbazaarze za 19 sd(!).

Peruka ze starego tribute za 16 sd!:]

Dodaję poradnik co warto kupić w Nelly,aż 7 pięter.Moim najlepszym sklepem jest Diesel.Uwielbiam tą marę,ostatnio zostały wydane(w lipcu)specjalne akcessoria do The Sims 3,oczywiście kupiłam,a co mi tam i nie żałuję tego.Nie owijając w bawełne poazuję co warto kupić-możliwy poradnik.
Wszystko co tu zaprezentowałam jest cudowne na swój sposób :]
Więc do jutra!
Aleks ;]


niedziela, 25 listopada 2012

Hot or Not~

Witajcie!Jak zawsze w niedziele(ostatnie moje HoN było w poniedziałek,ale teraz robię w niedziele).Kolejne użytkowniczki są to:karola97xd oraz kaci1034(ominęłam jedną osobę,ponieważ nie został wpisany nick do stardoll,dlatego ją ominęłam).
karola97xd

Outfit bardzo ładny nic do zarzucenia,ale make-up jest w innych kolorach co stylizacja.Jak najbardziej HOT.

kaci1034

Wianek,toreebka i buty są OK,ale osobno lepiej by wyglądały.Połączenie gorsetu i tej spódnicy nie jest trafny i ten pasek....Nie rozumiem po co to pasemko,tylko pogarsza wygląd twojej doll.Kolory makijażu  są na TAK,ale wykonanie jego NIE,tak jak te okropnie pomalowane policzki....NOT i jeszcze raz NOT.

____________

To wszystko na dzisiejsze Hot or Not,pamiętajcie możecie zgłosić się tu.

Która według Was jest HOT,a jaka NOT?
Aleks.

sobota, 24 listopada 2012

~OUTFIT19~

Jestem zdenerwowana,kochany AZS przegrywa i jestem zdenerwowana(specjalne powórzenie).Wszystko się we mnie gotuje,ale mój dzisiejszy outfit nie pokazuje tego,to dobrze,ponieważ byłoby za brzydko.Wierzcie mi :]Zapraszam do oglądania.
Warkocz-Evil Panda/sp
Tunika-Bizou/sp
Bluzka-nn
Torebka-nn
Spodnie-Bziou/sp
Buty-IT GIRLS/sp
Naszyjnik-Baby Phat<n>
Gdybym miała takie ciuchy,to ubrałabym się tak:]Makijaż powiem szczerze taki sobie-nie miałam pomysłu.


Aleks

piątek, 23 listopada 2012

~OUTFIT18~ +niespodzianka i ogłoszenie

Miałam totalnego lenia,poważnie.Nic,a nic nie chciałam robić,albo czytałam książkę.Przychdzę do Was z nowym outfitem i zdjęciami mojej torebki,ponieważ kiedy przechodziłam zauważyłam,ni z tąd ni z wąd roczną torebke Chanel,podobną można znleźć w Starolazie tylko,że czarną.



Beret-Decades/sp
Blazer-Bizou/sp
Warkocz-Evil Panda/sp
Koszulka-IT GIRLS/sp
Gorset-Pretty'n'love/sp
Spódnica<3-Chanel/sp
Torebka-Chanel/sp
Buty-Mortal Kiss<n>
Outfit dla mnie ciekawy.Uwielbiam tą spódnice,chociaż trudno zrobić z nią stylizacje,ale torebke wielbie.Oczywiście w poniższym linku znajdziecie zdjęcia torebki,różowej inspiracji,ale kolor może się różnić jak na zdjęciach.Więc zdjęcie znajdziecie tutaj.
Macie kwiatka na szczęście(moje życie jest nieSzczęsne,jak napisana jest moja lektura):
PS Jeżeli chcecie mnie zapytać to piszcie do mojej KG lub w komentarzach.
Aleks.

środa, 21 listopada 2012

Pomysł na stylizacje...-Kids i Roberto

Specjalnie skracam nazwy,ponieważ nie znam połowy,a jak znam to z błędem.Pierwszy sklep,w którym zrobiłam stylizacje jest KIDS.Rzeczy wyglądają dziecinnie,a razem wyglądają okropnie,chociaż..chociaż,niektóre są fajne,ale niektóre.Następnym sklepem jest Roberto.Bardzo fajny sklep,a ubrania są ciekawe,ale ceny.No właśnie wszystkie sklepy w Harrods mają strasznie zwyżone ceny i nie oszukujmy się,ale ja kupiłam tylko 2 rzeczy(Chloe i Sonia).Zapraszam na stylizacje.
STYLIZACJE INSPIRACJE(Może i cena jest,ale zastrzegam sobie kopiowania ich).
Dałam dwukolorową sukienkę,która ma ciekawy wzór kwiatów(?).Bardzo fajnie wygląda,bardzo bobrze dopełniają outfit oraz ciekawe buty,które idealnie pasują do stylizacji.Ostatni outfit z Kids,nic,a ni nie wymyśliłam,ażebysz dać trzecią stylizację.Czerń,ciekawa spódnica,bardzo ładne ma kolory oraz jej jakość(cieniowanie itp.),wybrałam element najbardziej widoczny-bluzka.Ma mocny kolor,który dodał 'kolorów' stylizacji,a także ją 'ożywił'.Trzeci outfit,tym razem są ciuchy z Roberto,które mają ciekawe wzory.Spodobała mnie się ta bluzka,gdyż jest oryginalna z każdej strony.Lubię tą stylizacje,akcent dodaje torebka i buty.Czwarty,a przedewszystkim mój ulubiony set.Polubiłam ten płaszcz,idelane cieniowanie,kolor oraz jak wygląda na dolce.Większość rzeczy jest z Decadez,gdyż idealnie pasują do owego płaszczyka.Ostatni oraz bardzo lubiany przezemnie outfit.Te legginsy są cudowne,bardzo ładnie pasują do czerni i burgundu.Zrobiłam platformy,cięźkie,ale dopełniające stylizacje,kuferek z Basics oraz rozciągnięta bluzka jest idealnym zestwem ,uwielbiam go tak ja czwarty outfit.

Bardzo długi post,ale jak mam się rozpisać to minimum na tyle.
Podobają Wam się stylizacje?Która wg Was najlepsza?

Aleks .

poniedziałek, 19 listopada 2012

~Hot or Not~+ mini outfit

Przybyłam tutaj.Dla wszystkich ja i misslola_88 prowadzimy Hot or Not.Oczywiście dodałam też swój outfit z wykorzystaniem makijażowych trików,ale żeby nie przedłużać posta,3 stylizacje następujących użytkowniczek: andzik1234,MissSuperStar19 oraz Hi.....angel .


andzik1234
Zacznę od tegoe,że części twarzy są cudowne jak i make-up.Pomysłowa stylizacja,która jest bardzo ładna kolorystycznie.Jadyne co bym zmieniła to buty,na platformy w czarnym kolorze.Jak najbardziej HOT.

MissSuperStar19
 Rzeczy z nowej kolekcji Basics,najlepiej prezentują się osobno lub w innych kolorach.Połączenie brązu i ciemnego różu jest dobre,ale tutaj stanowcze NIE.NOT.
Hi.....angel
Ciekawa twarz.Świetne połączenie czarnych szortów i bluzki z baskiną,wielki plus za dodanie torebki.Zmieniłabym buty np.czarne szpilki.Dałabym też jakiś naszyjnik,aby góra nie była nudna.HOT i tak,pnieważ jest naprawdę stylizacja godna polecenia.
Która według Was jest HOT,a jaka NOT?Piszcie:]
_____________
Czas na outfit!
Dzisiaj jest 19.Mój numer w dzienniku i dzień urodzin.Mam piękną stylizacje w bieli,możliwe,że nie podoba się wszystkim,ale oj tam.



Top-Chanel<n>/SP
Sweter-Killah/sp
Sukienka-nn
Torebka-Czanel/sp
Buty-Spring Suprise!
Naszyjnik-Baby Phat/sp
Jutro bądź po jutrze niespodzianka :]

Aleks.

piątek, 16 listopada 2012

outfit~16+poradnik&wyniki MK


Zacznę od tego,iż nie mam weny,jest to spowodowane tak zaawansowaną nauką do konkursu j.polskiego(etap powiatowy).

Opaska-Bizou/n/
Blazer-Archive/sp
Top-Otto/n/
Kamizelka-Bizou/n/
Maxi<33-Miss Sixty/sp
Torba-nn
Sandałki-Bziou
Stylizacja mieszana,tak ja mój nastrój.Chciałam fryzurę bardziej w stylu Boho,ale nie znalazłam, tej co by pasowała.Powiem szczerze jest bardzo ładnie.Make-up w ciemnych kolorach.Zrobiłam sztuczkę z cieniami i dla mnie jest na duże DB + :]
Obiecywany poradnik dla patXDD.
1.Robimy screen na jedmokolorowym tle,najlepiej cała dolka z odsłoniętym nogami.
2.Robimy kolejnego screena(oczywiście na oddzielnej stronie),tym razem obracając naszą doll.
3.Noga wysunięta,klikamy na zaznaczanie prostokątne i wycinamy na właśnie ową wysuniętą nogę.
4.Nakładamy obróconą nogę(tak samo jak w 3 tylko kopiujemy).
GOTOWE!
oraz wyniki MK(tylko jedna osoba się zgłosiła)wygrywa:nika500 !Gratuluję,wystaw coś w bazarku po 50 sm+prowizja.

Podoba się outfit?I czy poradnik jest przydatny?
Aleks.
PS Możliwe,że jutro dodam poradnik co warto kupić w nowym sklepie na Harrods(raczej w sklepach przepraszam za błąd),ale to dopiero po moim konkursie z polskiego.


czwartek, 15 listopada 2012

Outfit~15

Uwaga!Ten outfit nie każdemu sie spodoba.Chociaż jako tak jest dobry.

Marynarka-Pretty'n'love?/sp
Kokardka-bodajże Bizou
Sukienka-Killah/sp
Spódnica-Bior/sb
Troebka-NN
Teczka-MR./sp
Platformy-Bizou/sp
Buty2-PPQ/sp

Mam beznadziejny make-up.Uważam ,iż stylizacja jest świetna.TAK ktoś usuwa moje wpisy o samolotach,achh jak ja kocham tą spódnice z Dior,cudo po prostu!
ALEKS.

środa, 14 listopada 2012

outfit~14

Mój kolejny outfit+mały poradnik dot. Fallen Angel i mini outfit robiony w starplazie.
Kapelusz-Perfect Day/sp
Żakiet-Chanel/sp
Gorset-Pretty'n'love/sp
Szorty-Pretty'n'love/sp
Torebka-Royalty
Kopertówka2-SpringSuprise!
Buty-Mortal Kiss/sp


Co warto kupić w Fallen Angel?Znalazłam dla was rzeczy,które są cudowne.Trzy vesty,które są godne polecenia,ich zaleta mega praktyczne.Blazerek-prosty,realistyczne cienie.Topy-czarny za sm,ażdy stardoll'owicz musi go mieć,spodobała mnie się ta czerwona bluzka jak i ta z czaszką.Platformy,można sama je założyć ,a może również połączyć z innymi butami.
Stylizacje INSPIRACJE

1.Wykorzystanie platform,vestu,topu.Idealna dla fanów ciemnych odcieni.
2.Czerń i jej odcienie.
Oraz obiecywany outfit.Niestety zapomniałam wpisać cene.Sukienka-Pretty'n'love,2xspódnica-basics,Buty,torebka-IT GITLS,pasek(allbo IT GIRLS,albo BIZOU).
I MK:
Pytanie: Jak nazywa się najnowszy samolot,który zakupiły linie lotnicze LOT?(mój porzedni outfit tam znajdziecie podpowiedź).
Aleks.

niedziela, 11 listopada 2012

Prosto,tanio,idealnie-Basics.

Jak wiecie doszła nowa kolekcja Basics,pomyślałam ,iż zrobię wam kilka rzeczy,które warto mieć w swojej szafie.
Wiem jest trochę drogo,ale cóż nic nie poradzę,zrobiłam jak najlepiej.
1.Stylizacja zachowana w czerni i fiolecie.Dodałam najnowszy HB kołnierzyk.Ogólnie dla mnie jest świetnie.
Burgundowa bluzeczka z baskiną.Cudo,jak dojdzie nowa kolekcja będzie do perełka na całym SD.Według mnie jest fajnie i ciekawie.
Chabrowa sukienka jako bluzka.Gdybym nie dodała tego 'czegoś' na górze,ogarnełaby to wściekła nuda.
Ostatnia i najdroższa stylizacja.Jest ona utżymana w kolorach burgundowym i czarnym.Powiem tak IDEALNIE! :*

Wybaczcie,że ta mało napisałam o outfitach,ale nie mam pomysłu na nic.Oczywiście zapraszam do mojego apartamentu na nową stylizacje :]
Aleks.
Jak oceniacie kolekcje?Która według Was stylizacja jest najlepsza?

Make-up Luxe.

Witajcie!


Dzisiaj mam dla Was kolejny make-up,tymrazem jest on zrobiony z cieni Luxe.Ja posiadam jeden takowy cień(różowy) oraz trzy pomadki(beżową,pistacjową i czerwoną).Większość stardoll'owiczów odrzuca ich błysk,a także cena,nie bez powodów zostały nazwane jako 'zuo'(nie wiem czy dobrze napisałam,iż dowiedziałam się już dawno o tym pojęciu)czyli zakzane(również wyjaśnienie poszło w moje zapomnienie).Podjełam ryzyko i stworzyłam make-up z Luxe.Zapraszam.

Kliknij,aby powiększyć:]
1.Ciemny pomarańcz.Dwie warstwy,malujemy większą część oka.
2.Jasny brąz.Jedna warstwa malujemy przednią część powieki.
3.Szary cień.UWAGA!Jeśli malujemy owym cieniemm to zostawcie trochę części tego brązu.Jedna warstwa.Przednia część oka.
4.Mascara.Malujemy rzęsy.
5.Szary e-liner.Malujemy zewnętrzną część oka(tylna).
6.Czerwona szminka.Dwie warstwy.
Wystarczy dobrać feyzurę dla według twojego gustu..I GOTOWE!:]

UWAGA!Można zrezygnować ze szminki oraz z szarego e-lineru (można dodać czarny),a efekt jest taki sam-idealny więc możemy wydać tylko 70 sd,albo same cienie w cenie 66 sd.

Aleks.

sobota, 10 listopada 2012

Outfit~13

Nie mam pomysłu na wstęp,ale jedno powiem mam inspiracje.
Opaska-nn
Szal-IT Girls/sp
Bluzka-Decades/sp
Top-Bizou/sp
Sukienka-nn
Reszta spódnic-nn
Czarne buty-podróba Antidote,Fallen Angel,nn
Torba-Velvet Orchid/sp
Samolot-E-PLANE/1000000$(lub więcej).
Make-up:Czarny,szary,biały,berzoskwiniowy.Bardzo ładny akcentowy makijaż,według mnie jest najlepszy z moich wszystkich:]
Dodaje jeszcze zdjęcie samolotu,ponieważ est to nowy samolot Boeing 787(DREAMLINER).Pierwsza linia lotnicza w Europie,która posiada 787 jest LOT(POLSKA).
Aleks.
Podoba Wam się outfit i czy lubicie samoloty?

wtorek, 6 listopada 2012

Outfit12~

Z drugiej strony jest mi smutno,iż osoby,które mam w znajmoych,więdzą oraz czytają tego bloga,iż na nim pisze.DOSTAŁAM HEJTY,że jestem beznadziejna,mam stylizacje jak ze śmietnika i nie pasuje tutaj...i dużo więcej.Pisze tu z powodu tego,gdyż chcem się wybić(mój blog jest beznadziejny)i dla Was.Jeśli tak dalej będzie..możliwe,że.....odejdę ze stardoll(może na zawsze nie wiem,czas pokaże).
Czapka-Gucci/sp
Tunika-Miss Sixty/sp
Koszula-Miss Sixty/sp
Spódnica-NN
Torba-Velvet Orchid/sp
Jazzówki-Basics/sp
Platformy-Decades/sp
To wszysto,mam nadzieję,że się podoba.
Alex.

sobota, 3 listopada 2012

Outfit~10

Z powrotem witam i zaraz jadę,na mecz..koszykówki.To jest mój 10 post dot. outfitu i przygotowałam dla was małą suprise(nie MK),ale jest to lepsza niespodzianka(nie konkurs,ani loteria).
Zabawa mojej koleżanki-nie zwracać uwagi na wpis.
Opaska-nn
Okulary-Bizou/sp
Kołnierzyk-Decades/sp
Bluzka-Volie/sp
Sukienka-Amy Clarie/sp
Kopertówka-nn
Rajstopy-nn
Zakolanówki-Evil Panda/sp
Jazzówki-Basics/sp
Platformy-Fallen Angel/sp
Dla mnie jest świetnie,ale zapomniałam wstawić make-up.Trudno zobaczycie sobie w moim salonie piękności ;]I teraz suprise z nudów przygotowałam dla Was outfit z wzorzystymi legginsami z Supertrash.

miałam coś tam napisać,ale nie wiem już co.

Idealny outfit na teraz.Lubie czasami dodać dwie torebki,obydwie są z Decades.Pod bluzką z Supertrash mam biały top z Bizou,apaszka Versace oraz Emu Ugg Australia(DO PRZYMIERZLNI!PO EMU.Strasznie się spiesze dlatego,nie podam więcej informacji.

Pozdrawiam Aleks.

piątek, 2 listopada 2012

outfit~9

Mam dla Was kolejny outfit+dwie suprise :DPodam wyniki kto wygrał.Niestety mało osób się zgłosiło z czego jest mi przykro,dlatego nie będę robiła podobnych mk.Prosta stylizacja,która jest normalna,ot to cała filozofia.

Mój przyjaciel Wojtek.

Top-RiO/sb
Bluzka-Archive/sp
Spodnie-Chanel/sp<n>
Torba-Archive/sp<n>
Buty-Decades/sp
  Wczoraj oglądałam ten film z piłą,powtórka,ale znowu zaczęłam się śmiać,kiedy ta piła latała sobie po lesie.Make-up dopasowany kolorystycznie do stroju.Mam dla was pierwszą niespodziankę,rzeczy,które warto kupić z Archive.Na pewno trzeba zaopatrzyć się w brązową bluzkę(narzutkę),którą w SB możemy dostać ją za 500+jakieś tam ciuszki.Blzuka w kropki z kołmierzykiemjest moim zdaniem świetna tzw."Perełka". Niebieska tunika-cudo ,nie trzeba się rozpisywać.Torebka-świetnie wykonana warta swojej ceny.Buty-kolor świetny,cudo bez dwóch zdań.Spódnica-tania i użyteczna,kiedyś się w nią zaopatrzyłam jak kosztowała 1 sd,a teraz 2 sd,wielka promocja.
Teraz wyniki konkursu 50 sm(zapomniałam kompletnie o nagrodze i wymieniłam wszystko,ale zostało mi 60-69sm),wygrywa patXDD.Gratuluję ,wystaw coś w SB za 50 sm.

Pozdrawiam Aleks.